Witamy na CS2D.PL :: By mieć pełen dostęp do forum zaloguj się lub zarejestruj.

Nasze Serwery
Nazwa serwera Monitoring Adres IP Łączenie
CS2D [Q] CS2D.PL | de_dust 77.55.227.56:36966 Połącz
CS2D [Q] CS2D.PL | de_dust2 77.55.227.56:36963 Połącz
CS2D CS2D.PL | Aim Maps 77.55.227.56:36964 Połącz
CS2D CS2D.PL | Construction 77.55.227.56:36965 Połącz
CS2D CS2D.PL | Gun Game 77.55.227.56:36967 Połącz
TS3 CS2D.NET | TeamSpeak 3 ts3.cs2d.net Połącz

CS2D.PL Strona Główna » CS2D » Newsy » Rusza ICC v10!

Wysłany: 2017-09-01, 18:01 Rusza ICC v10!

Po dwóch miesiącach oczekiwań wreszcie powraca turniej International Championships of CS2D. Rozgrywki rozplanowane są na Wrzesień oraz Październik. Jubileuszowa edycja zostanie rozegrana w formacie "mini-lig", chodzi tutaj o podział na dwie grupy po pięć drużyn, z których wyciągniemy po dwie najlepsze. Te zmierzą się w grupie finałowej. Grupy A, B jak i grupa finałowa rozgrywane będą w formacie BO1, mr 15, ze wszystkimi rundami granymi. Każda kolejka ma przydzieloną do siebie mapę, dzięki czemu klanom łatwiej jest znaleźć sparing-partnerów.

Przejdźmy do najważniejszego, czyli podziału grup.
Grupa A :
immineNt
unskills
North
=[DoD]=
Mighty #

Grupa B :
SKGAMING
Attn.sports
:[ Wings ]:
eXX
|Storm_PL|

Wytłuszczone zostały polskie ekipy. Warto zaznaczyć, że w obu grupach znajdują się drużyny z Ameryki Południowej (SKGAMING oraz immineNt).
Wszystkie mecze będzie można oglądać na naszych streamach.

Rozgrywki ICC (oraz więcej informacji) znajdziecie pod linkiem www.cs2d.net

Na sam koniec pozostawiam was z wywiadem, którego udzielił nam CaLiBRe.

Hej CaLi! Dawno nie widzieliśmy was grających aktywniej w CS2D. Czy wejście na steam wróży jakiś dłuższy powrót czy jest to wasza jednorazowa eskapada i znów pożegnamy się z wami po ICC?

Witam :) Faktycznie kopę lat minęło, ale Cs2D ma swój klimat i zawsze miło do tej gry wracam. Nie będę ukrywał, że z wejściem gry na platformę Steam wiążę duże nadzieje bo do tej pory nawet sporadyczne granie nie wchodziło w grę ... nie ma po prostu publików na których można by było chociażby próbować utrzymać jakiś poziom. Niestety spadek ilości graczy mocno tą produkcję przetrzebił. Jeżeli gra zyska na popularności to będe starał się grać na tyle ile to mozliwe i mam nadzieje że reszta wspaniałych dziadków z =[DoD]= także, bo to naprawdę budujące że pewne relacje się zachowały po takim okresie czasu, co sprawia. że frajda z gry jest jeszcze większa. Jednoznacznie nie odpowiem czy na 100% będziemy aktywni ,ale jeżeli się znów wciągniemy ( a czuję że tak ), a gra odżyje to i my będziemy widoczni na serwerach i w turniejach.

W waszym zespole zero nowości, można rzec, że zapisane zostały same legendy polskiej społeczności. Może jakieś transfery?

Hah póki co staramy się z chłopakami zebrać jak najwięcej emerytów :) Słowo legendy jest trochę na wyrost, ale cieszymy się, że ludzie nas pamiętają. W każdym razie nie wykluczone, że sięgniemy po jakichś nowych graczy, ale póki co prosimy o czas aby się zorganizować i sprawdzić kto na ile będzie miał możliwości gry. To wydaje mi się jest kwestią kluczową jeżeli chodzi o to czy w =[DoD]= pojawią się nowe osoby. Póki co zbieramy DoDziaków i postaramy się także zaprosić do wspólnej gry naszych długoletnich kompanów jakimi byli chłopaki z |BLoD| :)

Mówiąc =[DoD]= ma się na myśli raczej tą "nową" piątkę, po zmianach w 2010 roku. Do gry z tego składu powraca tylko Twierdza. Od razu nasuwa się pytanie co z resztą? Czy w nadchodzącym turnieju mamy szansę spotkać jeszcze chociażby COLDa czy Guine?

Sformuowanie "nowa" piatka tez jest trochę na wyrost :P COLD, Tomcio/Timmy oraz Twierdza zostali przeze mnie zrekrutowni i stanowili trzon ekipy także za mojej kadencji jako CL klanu. Po moim odejściu skład się zmniejszył ale nadal to oni byli fundamentem klanu a jedyne nowe "znane" nicki to Guine oraz AdamSniper. To raczej nie zmiany personalne wpłynęły na to, że =[DoD]= zaczęło być postrzegne inaczej, a raczej fakt że poziom chłopaków się dużo zwiększył. Ja nigdy wybitnym graczem nie byłem, a raczej średniakiem któremu od czasu do czasu udała się jakaś fajna akcja ;) COLD zawsze był świetny, a po moim odejściu z czasem Twierdza stawał się coraz lepszy, z resztą ten potencjał był już widziany i wykorzystywany kiedy prowadziłem klan. Największą jakościową zmianę pokazał Tomcio/Timmy, którego gra wciągnęła bardziej i który stał się bardzo mocnym punktem zespołu. W połączeniu z Guinem i Adamem stali się zespołem perfekcyjnym z czego też jestem dumny bo jakby nie patrzeć =[DoD]= prowadziłem przez 5 lat i w tym okresie też potrafiliśmy nie raz pokazać klasę, ale raczej w tym okresie było to żmudne dobieranie odpowiednich ludzi i ciągłe budowanie ekipy - a tym już zajmowałem się ja osobiście ściągając właśnie takie osoby jak oni.
A pytanie zadałeś za wcześnie ;) Mówiłem że uzupełnie skład i jak widać coraz więcej oryginalnego składu =[DoD]= weźmie udział w turnieju.

No to może coś bardziej konkretnego. Jaki cel postawiliście sobie na ICC v10?

Cel na ICC to zajebista zabawa :) I to jest najważniejsze, ale oczywiście będziemy starać się zdobyć jak najwyższe miejsce, zobaczmy ilę zostało intuicji i jak szybko przyzwyczaimy się do rozgrywki. Ale wiem, że oczekiwania są duże, tak samo jak potencjał więc będziemy celować najwyżej jak się da, czyli w zwycięstwo w turnieju.

Czas na pytania trochę bardziej personalne. Jak czujesz się powracając do swojego tworu, PCS Project, tym razem w roli uczestnika turnieju? (choć warto zauważyć, że wciąż posiadasz pełne prawa administratora).

No ja powiem jedno, o ile z =[DoD]= jestem dumny o tyle fakt, że PCS Project trwa i stało się centrum społeczności międzynarodowej w Cs2d (pomijając forum US) jest dla mnie mega przyjemny. Cieszę się, że moje starania i praca nad turniejami, organizacją polskiej, a później trochę tej europejskiej sceny nie została zapomniana, a wręcz rozwinięta. Ogromne podziękowania w tym miejscu składam wszystkim tym którzy się do tego przyczynili czyli np GSG9 ale także i między innymi Tobie. Cieszę się, że mój twór, który w tym roku będzie obchodził już 12 urodziny trwa. Mam nadzieje, że wejście na Steam sprawi, że PCS Project rozwinie się i będzie dostarczać graczom emocjonujących turniejów, w których sam z przyjemnością będę brał udział. A co do moich uprawnień ... miło, że nikt ich nie zabrał ;) Jest to swego rodzaju wyróżnienie, ale spokojnie nie korzystam z nich, mój czas w tej sferze już raczej minął ... chociaż kto wie, zaczęło się od Pro Clans League i może jeżeli się znów wkręcę to będę miał okazję chociaż pomóc przy tym turnieju, jeżeli uda się go zorganizować chociaż na skalę pamiętnej 5 edycji.

Latem tego roku przeprowadzona została dziewiąta edycja Pro Clans League. Może jakaś mała lekcja historii o początkach tego turnieju?

Z przyjemnością opowiem o początkach PCS Project i PCL w końcu to właśnie od tego turnieju wszystko się zaczęło, ale to wymaga ode mnie większej ilości czasu, więc na dniach będziesz miał kolejny materiał do wrzucenia.

Na sam koniec zapytam o przygotowania do ICC v10. Planujecie jakieś treningi czy jednak pełen spontan?

Będziemy trenować, a jutro będę rozglądał się za sparing partnerami abyśmy mogli poznać zmiany w mapkach oraz przyzwyczaić się do zmian. Każdy detal ma znaczenie i może nam pomóc albo przeszkodzić :P W każdym razie na tyle ile będziemy mieli czasu na tyle postaramy się nie zawieść przeciwników i stawić im odpowiedni opór.

Na sam koniec życzymy wszystkim powodzenia. Niech wygra najlepszy!

Wysłany: 2017-09-05, 17:55

Super wywiad, czekam na więcej!

Wysłany: 2017-09-05, 20:41
Steru
|Storm_PL|

Oby tak dalej :D

Wysłany: 2017-09-06, 15:18
nenq
Sponsor

Powodzenia w ICC :)
Profil PW Email

Wysłany: 2017-09-13, 18:35